Cursus EHBSO en reanimatie

Uiteraard hebben wij binnen onze vereniging BHV-ers en EHBO-ers. Maar omdat je niet genoeg mensen kunt hebben die kunnen reanimeren, hebben we op 13 mei voor onze vereniging een cursus EHBSO en reanimatie georganiseerd. Met een enthousiaste groep bestuursleden, trainers en leden hebben we geleerd hoe om te gaan met schotwonden (al komen deze binnen de schietsport eigenlijk nooit voor). Tevens hebben we leren reanimeren met en zonder gebruik van een AED. De lesstof werd bovendien kracht bijgezet door indrukwekkende verhalen uit te praktijk. We kunnen terugkijken op een leuke en zeer leerzame dag. We hebben absoluut ingezien dat het kunnen toepassen van EHBO en kunnen reanimeren een groot verschil kunnen maken. Ook buiten de vereniging.

Patrick en Harry, bedankt voor de goede organisatie!