Zomerstop / BBQ

Beste schutters,

Het heeft een tijdje geduurd dat de laatste nieuwsbrief is verschenen. Nu vlak voor de zomervakantie menen wij er goed aan te doen om jullie een kleine opsomming te doen van voor jullie belangrijke informatie;

ZOMERSTOP
De schietbanen zullen in verband met de zomervakantie gesloten zijn vanaf zaterdag 4 juli tot en met donderdag 20 augustus aanstaande. Dus vrijdag 3 julie is de laatste keer schieten voor de zomervakantie waarna we op vrijdag 21 augustus weer beginnen met schieten.

BBQ
Op zaterdag 15 augustus zullen wij weer een BBQ organiseren voor leden, hun eventuele partners en/of kinderen.
De BBQ begint om 16:30 uur en wordt gehouden bij Henk Wright thuis. De kosten hiervoor bedragen € 15.00 per persoon en dit is inclusief eten en drinken. Voor kinderen tot en met 12 jaar hoeft geen bijdrage betaald te worden. Mocht je dieetwensen hebben, dan kun je dat bij je aanmelding doorgeven. We zullen iedereen binnenkort via www.datumprikker.nl een uitnodiging sturen.