Beperkte beschikbaarheid schietbanen tijdens Competitie Noord

Zoals jullie bekend is start op vrijdag 6 maart de Competitie Noord. Onze vereniging heeft de eer om de spreekwoordelijke aftrap te doen.

De schietbanen zijn op 6, 13, 20 en 27 maart vanaf 19:30 uur geopend voor onze gastschutters en er zal een extra griffierbalie bemenst zijn.

Gedurende deze vier vrijdagen zullen de banen 4 en 5 niet of beperkt beschikbaar zijn voor schietoefeningen. Wel kun je via www.baanplanner.eu je nog inschrijven voor de competitie. Elders op de website staat beschreven wat de competitie precies inhoudt.

Omdat er tijdens de Competitie Noord slechts drie banen beschikbaar zijn voor de interne competitie van Filadelfia, willen we jullie vragen om per schietoefening niet langer op de baan te staan dan 20 minuten. Als iedereen zich hieraan houdt dan is het ook voor iedereen mogelijk om zijn of haar competitiekaarten te schieten. Uiteraard worden er tijdens de Competitie Noord geen schietlessen of introducties gegeven.

Mocht het je leuk lijken om het telbureau te bemannen, voel je dan uitgenodigd om dit bij Nienke kenbaar te maken.