Finale Postcompetitie 2014

Op 26 en 27 september 2014 werd in Harderwijk de finale van de Landelijke Postcompetitie geschoten. Dit jaar deden 8 leden van Filadelfia mee aan de Postcompetie KKP, allen in de C-klasse. Na 5 voorrondes die op de eigen schietbaan worden geschoten worden de beste vijf schutters per klasse uitgenodigd om deel te nemen aan deze finale. Robert stond na de voorrondes bovenaan het klassement en ontving een uitnodiging voor het schieten van de finale in Harderwijk. Afgelopen zaterdag mocht hij zich gaan bewijzen. Samen met 4 andere schutters in verschillende klassen stond Robert op de baan en schoot een score van 331 punten uit 400. Een verbetering van maar liefst 21 punten ten opzichte van zijn voorgaande scores. Helaas net niet voldoende voor de prestatieprijs maar Robert is wel geëindigd op de eerste plaats in de C-klasse. Komend jaar mag hij starten in de B-klasse. Een geslaagde competitie! 

Finale postcompetitie 2014 KKP crop